Store rating:4.1
(6 reviews)
Attributes
UniversalCar Fitment
Portable, With CameraType
1600*600,Resolution
IPSScreen Type
CarPlay, Multi-Language Support, Mirror Link, android auto, HANDSFREEFunction
LinuxOperation System
Connection:Wireless, Usb, Bluetooth, Tf Card
Place of Origin:Guangdong, China
Position:Windshield
Combination:MP3 / MP4 Players, Radio Tuner, AUX Port
Warranty:1 Year
Brand Name:Belo
Model Number:H605D
Make:OEM/ODM
Product name:10.26INCH 4K+1080P Dual Channel wireless carplay screen
DVR:2K Dashcam
Carplay/Android auto:support
Speaker:BUilt in 2W speaker
CPU:Allwinner V851S3
FM transmitter:87.5~108.0MHz
Screen:10.26 inch Touch screen IPS 1600*600P
WIFI and BT:2.4G/5G WIFI and BT
Compatible vehicles
Car FitmentModelYear
UniversalUniversalUniversal
Key attributes
Car Fitment
Universal
Type
Portable, With Camera
Resolution
Screen Type
IPS
Function
CarPlay, Multi-Language Support, Mirror Link, android auto, HANDSFREE
Operation System
Linux
Combination
MP3 / MP4 Players, Radio Tuner, AUX Port
Connection
Wireless, Usb, Bluetooth, Tf Card
Position
Windshield
Warranty
1 Year
Place of Origin
Guangdong, China
Brand Name
Belo
Model Number
H605D
Make
OEM/ODM
Product name
10.26INCH 4K+1080P Dual Channel wireless carplay screen
DVR
2K Dashcam
Carplay/Android auto
support
Speaker
BUilt in 2W speaker
CPU
Allwinner V851S3
FM transmitter
87.5~108.0MHz
Screen
10.26 inch Touch screen IPS 1600*600P
WIFI and BT
2.4G/5G WIFI and BT
Packaging and delivery
Selling Units
Single item
Lead time
Customization options
Customized packaging(+ from /Min. order: 500 pieces)
Customized logo(+ from /Min. order: 20 pieces)
View details
Product descriptions from the supplier
10 - 99 pieces
100 - 499 pieces
Variations
Select now
Screen Size: 10.26"
10.26"